Zaufali nam

koloryt plus
sisu skórzane akcesoria

Klienci o Zielonym Tygrysie

Bardzo sympatyczna i profesjonalna obsługa. Szybki i bezproblemowy kontakt. Projekt logo i wizytówek rewelacja! Moi klienci za każdym razem dopytują, gdy wręczam wizytówkę i z czystym sumieniem polecam im firmę Greentiger.

SediTechSzczecin

Przemiła współpraca z agencją w moim przypadku zaowocowała powstaniem strony internetowej w formie e-sklepu oraz projektem logo i wizytówek. Bardzo profesjonalne i kreatywne podejście do tematu, pomoc w rozeznaniu się w obsłudze strony i super kontakt. Jestem bardzo zadowolona i polecam wszystkim!

SisuWarszawa

Zamawiałam, wizytówki otrzymałam – piękne i eleganckie. Projekt w cenie. Nowatorskie podejście i profesjonalizm. Polecam.

As Biuro Rachunkowe i Ośrodek Szkoleniowy Iwona Błoniarczyk-StencelGdańsk

Projekt i druk wizytówek w 100% spełnia moje oczekiwania. Sprawne i profesjonalne podejście do tematu. Podczas tworzenia projektu cały czas miałem wpływ na ostateczny wygląd wizytówki, a z efektu końcowego jestem więcej niż zadowolony! Serdecznie polecam!

MichałKGdańsk

Dziękuję bardzo za dobrą, sprawną współpracę i za czas wykonanej usługi. Nasza firma POL-AMER jest zadowolona z efektownego LOGO dla LAZULII. Jest ono związane z tematyką biżuterii wykonywanej z różnych kamieni: lazulitu, korali, bursztynów sznurków, rzemieni, nici, elementów dekoracyjnych metalowych, srebrnych czy złotych. Korzyściami ze współpracy są : jasne informacje dot. firmy i jej produktów, łatwa rozpoznawalność firmy i kojarzenia loga z produktem.

POL-AMERMalbork

Bardzo profesjonalna i kompleksowa obsługa. Zamówiłam projekty oraz druk wizytówki i ulotek informacyjnych. Szybko i terminowo. Polecam.

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska Hanna ŁapińskaGdańsk

Wyślij nam wiadomość i dołącz do grona zadowolonych klientów!