teksty reklamowe Warszawa – Skuteczny copywriting dla Twojej firmy

Naming – nazwa firmy/produktu

Przy zakładaniu działalności gospodarczej wiele osób nie docenia korzyści, jakie niesie ze sobą dobrze dobrany naming.
Profesjonalna nazwa firmy już na starcie daje Ci dodatkowe punkty i zapewnia przewagę nad konkurencją. Spełnia ona dokładnie
tę rolę, jaką pełni imię. Dlaczego? Podobnie jak imieniu, również nazwie przypisuje się pewne cechy i utożsamia się ją z marką.
Na powiedzenie „nie oceniaj książki po okładce” nie masz co liczyć. Słysząc/widząc nazwę firmy ludzie wyrabiają sobie o niej wstępną opinię, a to może zadecydować o tym, czy zostaną Twoimi klientami.

Hasła / Slogany reklamowe

Slogan reklamowy to zdanie, zwrot lub pojedynczy wyraz, który rzuca trochę światła na charakter marki. Slogan ma zachęcić, przekonać odbiorcę do danej firmy bądź do podjęcia konkretnego działania np. zakupu. Chcesz, żeby Twoja firma była na ustach wielu ludzi i została zapamiętana na długo? Wystarczy, że klikniesz przycisk na dole strony i skontaktujesz się z nami – „Just Do It!”

Teksty na stronę internetową – SEO

Przechadzasz się po salonie samochodowym, gdy nagle Twoją uwagę przykuwa piękne, czerwone sportowe auto. Jesteś zainteresowany kupnem, więc podchodzisz, podnosisz maskę, a tam silnik wyjęty prosto z Fiata 126p. Kupujesz, czy uciekasz?
Podobnie jest ze stronami internetowymi. Profesjonalna i estetyczna szata graficzna potrafi zaciekawić klienta, ale to teksty
mają za zadanie zatrzymać go na dłużej i nakłonić do konkretnego działania (kupna produktu, usługi, zapisania się do newslettera kliknięcia w dany link).

Druga, bardzo ważna rola treści, to optymalizacja i pozycjonowanie strony internetowej (SEO).
Dzięki niej zajmiesz wyższą pozycję w google i skutecznie dotrzesz do potencjalnych odbiorców.

Teksty reklamowe

Startuj z mocnej pozycji i wyjdź na prowadzenie – skorzystaj z naszej oferty już teraz!