Stworzymy dla Ciebie niepowtarzalny projekt graficzny. logo. wizytówki. ulotki. baneru. billboardu. teczki. plakatu. katalogu. rollup’u. torby.

projektowanie graficzne warszawa

Dzisiejszy rynek można porównać do tropikalnej dżungli. Aby przedrzeć się przez gąszcz szybko powstających firm i zaistnieć,
Twoja identyfikacja wizualna musi zapewnić przedsiębiorstwu rozpoznawalność oraz budować świadomość marki.

logo firmy
Na każdym kroku, wizerunek firmy reprezentuje logo. To właśnie przy zetknięciu z tym szczególnym znakiem graficznym, klient zaczyna budować opinię o marce. Profesjonalnie wykonane logo powinno być proste, czytelne oraz łatwe do zapamiętania. Niebanalny i schludny znak graficzny wywoła pozytywne skojarzenia z profesjonalizmem firmy oraz jakością oferowanych usług/produktów.

wizytówka
Wizytówka to jeden z kluczowych elementów wizerunku firmy oraz osób, które ją reprezentują. Poza oczywistym charakterem informacyjnym ten “mały bilecik” ma za zadanie skłonić potencjalnego klienta do utrzymania z nami kontaktu. Dobra wizytówka jest przede wszystkim przejrzysta i charakterystyczna. Klient, przy następnym kontakcie z “małym bilecikiem”, powinien w mgnieniu oka rozpoznać i powiązać go z Twoją firmą. Pamiętaj, że wizytówka to nie ulotka! Dane osobowe oraz kontakt w zupełności wystarczą, w innym wypadku może stać się ona nieczytelna i przyprawić o ból głowy.

plakat
Pozwala na dotarcie do wielu odbiorców. Może anonsować o nadchodzącym wydarzeniu lub promować wybrane usługi, produkty, marki. Jest klasycznym nośnikiem reklamowym, który dobrze zaprojektowany i rozmieszczony sprawi, że zwrócisz uwagę swoich odbiorców.

ulotka reklamowa
Dzięki ulotce w łatwy sposób trafisz do klienta. Profesjonalnie wykonana odpowiednio przybliży odbiorcy Twoją usługę, produkt oraz wstępnie nakreśli działalność i ofertę Twojej firmy. Ulotka najlepiej sprawdza się przy przedsiębiorstwach lokalnych.

billboard, katalog, folder reklamowy, baner, teczka firmowa, roll up, torba firmowa, papeteria firmowa (…)