Stworzymy dla Ciebie niepowtarzalny projekt graficzny. logo. wizytówki. ulotki. baneru. billboardu. teczki. plakatu. katalogu. rollup’u. torby.

Dzisiejszy rynek można porównać do tropikalnej dżungli. Aby przedrzeć się przez gąszcz szybko powstających firm i zaistnieć,
Twoja identyfikacja wizualna musi zapewnić przedsiębiorstwu rozpoznawalność oraz budować świadomość marki. Nasze studio graficzne założyliśmy w 2013 roku i niezmiernie od tego czasu, tworzymy w stylistyce indywidualnie dopasowanej dla każdego podmiotu. Usługi jakie dostarczamy to m.in.:

projekt logo

Na każdym kroku, wizerunek firmy reprezentuje logo. To właśnie przy zetknięciu z tym szczególnym znakiem graficznym, klient zaczyna wyrabiać opinię o marce. Profesjonalne logo powinno być proste, czytelne oraz łatwe do zapamiętania. Niebanalny i schludny znak graficzny, który ma za zadanie wywołać pozytywne skojarzenia z firmą oraz jakością oferowanych usług/produktów.

PROJEKT WIZYTÓWKI

Wizytówka, to jeden z kluczowych elementów wizerunku firmy oraz osób, które ją reprezentują. Poza oczywistym charakterem informacyjnym ten „mały bilecik” ma za zadanie skłonić potencjalnego klienta do utrzymania z nami kontaktu. Dobra wizytówka jest przede wszystkim przejrzysta i charakterystyczna. Klient, przy następnym kontakcie z „małym bilecikiem”, powinien w mgnieniu oka rozpoznać i powiązać go z Twoją firmą. Pamiętaj, że wizytówka to nie ulotka! Dane osobowe oraz kontakt w zupełności wystarczą, w innym wypadku może stać się ona nieczytelna i przyprawić o ból głowy.

PROJEKT PLAKATU

Pozwala na dotarcie do wielu odbiorców. Może anonsować o nadchodzącym wydarzeniu lub promować wybrane usługi, produkty, marki. Jest klasycznym nośnikiem reklamowym, który dobrze zaprojektowany i rozmieszczony sprawi, że zwrócisz uwagę swoich odbiorców.

PROJEKT ULOTKI REKLAMOWEJ

Dzięki ulotce w łatwy sposób trafisz do klienta. Profesjonalnie wykonana odpowiednio przybliży odbiorcy Twoją usługę, produkt oraz wstępnie nakreśli działalność i ofertę Twojej firmy. Ulotka najlepiej sprawdza się przy przedsiębiorstwach lokalnych.

billboard, katalog, folder reklamowy, baner, teczka firmowa, roll up, torba firmowa, papeteria firmowa (…)