Prowadzisz firmę i chcesz wiedzieć jak skutecznie dotrzeć do klienta? Interesują Cię trendy w reklamie? A może tworzysz blog i nie wiesz jak skutecznie pozycjonować witrynę w Google? Odpowiedzi na te (i inne ;) zagadnienia znajdziesz na naszym Tiger Blogu – blogu o reklamie, biznesie, kulturze. Miłej lektury!

Jeżeli wciąż jesteś głodny wiedzy – sprawdź nasz video blog tutaj -> O Reklamie, Biznesie, Kulturze

Instagram podpowiada markom jak zwiększyć zyski na swojej platformie

, , , ,
Powołując się na statystyki, aż 80% użytkowników platformy obserwuje przynajmniej jeden profil biznesowy, a 60% sukcesywnie odkrywa nowe produkty przy pomocy Instagramu.

Facebook blokuje użytkowników torrentów

, , ,
Tym razem działania Facebooka wymierzone są bezpośrednio w użytkowników torrentów.

Instagram testuje nową funkcję do złudzenia przypominającą TikTok

, ,
W mediach społecznościowych możemy być pewni jednej rzeczy - jeżeli nowy pomysł się sprawdza, zaraz zostanie on zaadoptowany przez pozostałe platformy.
organiczne pozycjonowanie

Zmiany SEO w 2019 roku

, , ,
Jakie zmiany zaszły w SEO? Na co zwracać uwagę zabierając się za organiczne pozycjonowanie strony internetowej? Czasy kiedy "mogłeś" napchać stronę internetową słowami kluczowymii była to jedyna rzecz, która liczyła się dla…
brand hero agencja

Jak stworzyć brand hero - postać, która przyciąga miliony

, , ,
Brand hero - geneza Pamiętasz sympatycznego tygrysa z reklamy płatków Kellogg's? Wiele osób, błędnie uważa go za pierwszego brand hero w historii marketingu. Pierwotnego bohatera należy szukać gdzie indziej. Na innym kontynencie…