kampanie social media - agencja reklamowa warszawa

Why so Social?!

Facebook dawno przestał być platformą służącą jedynie do sprawdzania, co słychać u naszej szkolnej sympatii. Odkąd pojawiła się możliwość prowadzenia profilów firmowych, marki zabiegają o uwagę potencjalnych klientów. Dla przeważającej części użytkowników, Facebook jest narzędziem pierwszego kontaktu z firmą. Przejął odpowiedzialność za umawianie wizyt, dzielenie się opinią, uzyskanie odpowiedzi na nurtujące pytania, a nawet rozwiązywanie sporów. Telefony, czy maile zeszły na drugi plan. Ludzie chętniej sięgają po niebieskie medium, licząc na szybszą reakcję i uzyskanie informacji. Na chwilę obecną z Social Media korzysta prawie 18 000 000 Polaków (raport Digital 2019). Jest to 47% użytkowników naszego kraju – średnia światowa wynosi 45%.

Prowadzenie fanpage na Facebook, Instagram

Jak dbamy o Twój wizerunek w sieci?

  • Analiza i Strategia – analiza marki, jej środowiska, konkurencji oraz określenie grupy docelowej, to istotny punkt wyjścia. Pozwoli na przygotowanie strategii komunikacji Twojej firmy w social media.
  • Realizacja – pamiętaj, że nie liczą się tylko “lajki”. Publikujemy posty, które angażują fanów – interakcja i stworzenie więzi pomiędzy klientem a marką, to klucz do sukcesu.
  • Tworzenie kampanii reklamowych – jako dodatkowy boost dla Twojej marki stworzymy i zoptymalizujemy kampanię reklamową w social media.
  • Monitoring – przez cały czas trzymamy rękę na pulsie. Analizujemy i optymalizujemy przeprowadzane działania i usprawniamy komunikację.


Chcesz zawojować social media? Zadzwoń +48 504 349 001 lub napisz na hello@greentiger.pl

Do usłyszenia!