Branding / identyfikacja wizualna dla Movefiny.

Przy projekcie Movefiny, Agencja Reklamowa Greentiger odpowiada za pełną identyfikację wizualną. Począwszy od głównej idei – naming, projekt logo, aż po projekt wizytówki, banery reklamowe, czy koszulki dla animatorów.
Tematyka firmy jest bezpośrednio związana z zabawami ruchowymi oraz aktywnością ogólnorozwojową dla dzieci. Zadecydowało, to o wykorzystaniu energetycznej kolorystyki. Mocny pomarańcz – żywy, kojarzący się z ruchem, aktywnością i witalnością. Kolor połączyliśmy z nazwą Movefiny. Stworzony przez nas naming zawiera w sobie pojęcie ruchu, ale też uwielbiane przez dzieci słodkości – muffiny, które często towarzyszą urodzinowym przyjęciom dla najmłodszych. Movefiny, mogą również przywodzić na myśl sympatyczne nazwy nadawane grupom w przedszkolach.

Ten przyjemny naming ubraliśmy w logo z obłym i miękkim krojem pisma. W znaku firmowym można doszukać się zakamuflowanych postaci zwierzątek, co przyciąga uwagę dzieci. Kolorystyka logo opiera się na kontraście. Energetyczny pomarańcz vs ciemny szary – podkreśla dualizm nazwy. Tworząc logo, dopuściliśmy możliwość używania wyłącznie pierwszej, bardzo charakterystycznej litery, jako sygnetu. Dla brandu powstało też hasło reklamowe „Zabawa w wydaniu MOVE!”, które idealnie oddaje charakter marki.

projekt logomovefiny projekt wizytówekprojekt baneru internetowegoprojekt plakatu projekt ulotki Movefiny projekt ulotkiMovefiny orange T back Movefiny white T back