Rebranding gabinetu ortodontycznego.

Stworzyliśmy kilka odświeżonych propozycji identyfikacji wizualnej gabinetu ortodontycznego. Chcieliśmy uzyskać bardziej nowoczesną formę, z czystym i jasnym przekazem. Bez zbędnych elementów, z mocno minimalistycznym układem, który został zastosowany w całym brandingu. Powstały trzy zbliżone projekty logo wraz z propozycjami banerów, kalendarzy biurkowych i wizytówek dla każdego z projektów. Wybrana identyfikacja opiera się o konturowy kształt, który powstał z połączenia dwóch symbolicznych elementów:
– serca, które wskazuje ludzkie zdrowie, zamiłowanie do wykonywanego zawodu i przyjaznej atmosfery, która panuje w gabinecie naszej Pani ortodontki;
– zęba, który bezpośrednio wskazuje na specjalność gabinetu.
Zastosowana kolorystyka, intensywny błękit w połączeniu z bielą kojarzy się z czystością, zdrowiem i pozwala na klarowny odbiór logo.
Dodatkowo użyliśmy hasła reklamowego „UŚMIECHNIJ SIĘ #NO FILTER;)”.  Hasło zgrabnie i w zabawny sposób nawiązuje do popularnego w dzisiejszych czasach tagowania. Jednocześnie informuje o możliwościach, jakie niesie ze sobą leczenie ortodontyczne.

bilboard czerwonybilboard bluebilboard whitekalendarz redkalendarz bluekalendarz whiteortodonta Hanna Łapińskaprojekt wizytówek dla denstystyspecjalista ortodontawizytówki dla ortodonty